Türkiye’nin VMWare üzerindeki ilk Cloud hizmetine hoş geldiniz... Şirketiniz esneklik ve güç kazanırken, aynı zamanda tasarruf etmesi gerekiyorsa, doğru yerdesiniz! Kaliteli, hızlı ve sizin iş ihtiyacınıza odaklı, çözümlerimizle İş Ortağınız olmaya adayız.

  • Virtuatic, sizleri Cloud (Bulut Bilişim) dünyasında daha ileriye götürmek için kuruldu. Uygulamalarınızın sürekliliğini sağlayan uygun maliyetli çözümlerimiz hakkında bilgi edinmek için bizimle mutlaka irtibata geçin. Türkiye’nin ilk VMWare Internet Sunucu Servis Sağlayıcısı olarak, güvenli Veri Merkezleri’nde barındırılan sunucularımız, uzman teknik ekiplerimiz ve alanlarında lider çözüm ortaklarımız ile Bulut Bilişim’e profesyonel bir giriş yapmanızı sağlıyoruz.
  • Intel® Türkiye Innovation Center altyapısının emanet edildiği uzman teknik ekibimiz ile Bulut Bilişim’de güvenle verilerinizi barındırıyoruz. Virtuatic’e isim kaynağı olan Virtual Private Server (VPS) adanmış ve paylaşımlı sunucular arasındaki boşluğu kapatan günümüzün popüler Bulut Bilişim seçeneklerinden biridir. Küçük ve Orta ölçekli işletmelerin yanı sıra, yüksek sayıda ziyaretçi alan siteler için de uygundur. VMWare üzerindeki tüm sanal sunucular, donanım bağımsız ve diğerlerinden tamamiyle izole olmuş şekilde VMWare sanallaştırma platformu üzerinde çalışmaktadır. Virtuatic Cloud sistemi yüksek performans, güvenli ve ihtiyacınıza göre ölçeklenebilir yapısı ile hizmet vermektedir.
ÖZEL SUNUCU PLANLARI STANDART PROFESSIONAL ULTIMATE
Kurulum Ücreti
Ücretsiz
CPU
1 - 32 Adet vCPU Desteği
RAM
512 MB'tan 1 TB'a Kadar RAM Desteği
Hard Disk Alanı
İhtiyacınıza Göre 1 TB'a Kadar HDD Desteği
Aylık Trafik
60 GB
100 GB
150 GB
Adanmış (Paylaşımsız) RAM ve Hard Disk Alanı
Uzaktan Tam Yetki İle Erişim
Gerçek IP
1 Adet
2 Adet
4 Adet
FTP Yedekleme
5 GB
10 GB
20 GB
Alan Adı DNS Barındırma
2 Adet
3 Adet
4 Adet
DESTEKLENEN İŞLETİM SİSTEMLERİ VE UYGULAMALAR STANDART PROFESSIONAL ULTIMATE
Windows Server 2000 / 2003 / 2008 / 2012
Linux Dağıtımları Fedora / Debian / Ubuntu / CentOS / RedHat / Suse
Microsoft SQL Server 2000 / 2005 / 2008 / 2010 / 2012
MySQL Server
Smarter Mail
IIS
Apache
SSL Desteği
ASP.NET
PHP
FTP Server
EK HİZMETLER      
Microsoft SQL Server Express Edition Ücretsiz Ücretsiz Ücretsiz
Sunucu Servis İzleme ve Uyarı Ücretsiz Ücretsiz Ücretsiz